FİRMAMIZ

Diviger Yapı Teknoloji A.Ş. kurulduğu günden bu yana uzmanlık alanı olduğu Ard-öngerme Sistemleri, Özel Köprü Yapım Methotları (Dengeli Konsol, Eğik Askı, İtme-Sürme), Çift Korozyon Korumalı Kalıcı Zemin Ankrajları ve Özel Betonarme Donatı Çelik Manşonları ile Avrupa Standartlarına uygun, modern yapı teknolojilerini Türkiye’de ve yurtdışında Türk inşaat firmalarına sunmaktadır.

Diviger Yapı Teknoloji A.Ş, geniş uygulama deneyimi, teknik birikimi ve bitirmiş olduğu projelerle ve Almanya merkezli Ard-öngerme teknolojileri alanında dünyanın sayılı ve öncü firmalarından olan BBV Systems International GmbH’in Türkiye Mümessili olarak, sektöründe güven veren bir kuruluş olmuştur.

Bugüne kadar dünyanın birçok farklı bölgesinde yer alan projelerde başarı ile yer alan BBV Systems International GmbH, kusursuz bir teknik sunmak için hem kendi organizasyonu hem de yabancı organizasyonların katılımı ile her ürün için çok yoğun ve kapsamlı bir kalite kontrolü uygulamaktadır. Bu bağlamda bütün ürünlerde sürekli ve sistematik olarak kalite deneyleri ve gözetimi uygulanmaktadır.

Diviger Yapı Teknoloji A.Ş. olarak, inşaat firmalarına sunduğumuz hizmetleri sizlere daha detaylı göstererek, işbirliği yapmak ve yapı teknolojileri konusunda ki sorunlarınızı çözmekten zevk duyarız.

Saygılarımızla